top of page

Jak může Arbitrážní a mediační centrum WIPO pomoci při řešení IP sporů?

Arbitrážní a mediační centrum WIPO

Jste v současné době účastníkem sporu týkajícího se duševního vlastnictví, inovací nebo technologií? Arbitrážní a mediační centrum WIPO chápe složitosti, které s tím souvisí, a je připraveno nabídnout Vám pomoc.

 

Arbitrážní a mediační centrum WIPO poskytuje možnosti řešení sporů v oblasti duševního vlastnictví prostřednictvím konsensuálních mechanismů, včetně mediace a rozhodčího řízení, jako alternativy k soudním sporům. Cílem je usnadnit efektivní řešení sporů a zároveň řídit čas i náklady.

 

Chcete-li zjistit, jak Vám WIPO může pomoci, je možné, abyste si u WIPO zarezervovali bezplatnou online orientační schůzku . Během tohoto sezení obdržíte informační a procedurální pokyny přizpůsobené Vašim konkrétním okolnostem. Kromě toho můžete prodiskutovat možnosti řešení Vašeho sporu nebo jeho případné předložení k mediaci nebo rozhodčímu řízení WIPO.

 

Je důležité si uvědomit, že i když WIPO může nabídnout cenné poznatky a usnadnit řešení sporů, neposkytuje právní poradenství. Služby orientačních schůzek jsou určeny pro ty, kteří jsou již zapojeni do sporu a hledají alternativy k jeho řešení.

 

Hledáte-li obecné informace o službách Arbitrážního a mediačního centra WIPO, navštivte webové stránky WIPO na adrese www.wipo.int/amc. Pro řešení sporů týkajících se duševního vlastnictví si lze rezervovat orientační schůzku.

 

Zdroj: Arbitrážní a mediační centrum WIPO, 4. dubna 2024V Praze dne 19. května 2024

JUDr. David Karabec, MPA, LL.M.

ředitel IP mediačního centra Praha, zapsaný ústav11 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Opmerkingen


bottom of page